Prohayat.com Soru Cevap Sistemi – Sorun Cevaplayalım

Eğitim, sağlık, teknoloji, internet, güncel konular gibi tüm alanlarda cevabını bulamadığınız soruları sorabilirsiniz. Sorularınızı uzman ekibimiz Prohayat.com’da yer alan Soru – Cevap kategorisinde cevaplayacaktır.

Lütfen soru sorarken konu başlığını iyice belirtiniz. Soru metni içerisinde kişisel ve özel bilgilere yer vermeyiniz. Sorularınıza en kısa süre içerisinde sitemizde cevap verilecektir.

Not: Prohayat.com soru cevap sistemi hayatını http://www.sorularialayim.com üzerinden devam ettirmektedir. Soruları alayım sitesinden arama yaparak ilgili uzmana her türlü sorunuzu sorabilir ya da siz de konu başlığı açıp soru cevaplayabilirsiniz.

4 yorum

  1. okula zamanında gelirim hak mıdır sorumluluk mu

  2. SYN BAŞBAKAN MUĞLADAKİ AÇIKLAMANIZI DİNLEDİM HALKIN BİR GENÇ FERDİ OLARAK DİYORSUNUZ Kİ MUĞLALI ŞEHİT OLAN KARDEŞİMİZE VE TÜM ŞEHİTLERİMİZLE İLGİLİ ALLAHTAN RAHMET DİLİYORUM VİCDANINIZ İNSANLIĞINIZ BİTMİŞ SİZİN İÇİNİZDE TÜRKLÜK VATAN BAYRAK SEVGİSİ YOK NEDENİ ŞU TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN GENELKURMAY BAŞKANI SYN İLKER BAŞBUĞA MÜEBBET VE DİĞER ÖNDE GELEN PAŞALARA CEZAEVİ YOLUNU GÖSTERİYORSUNZ ASKERİN POLİSİN YANİ GÜVENLİK GÜÇLERİNİN ELİNDEKİ TÜM YETKİLERİ ELİNDEN ALIYORSUNUZ VE ALLAHTAN RAHMET AİLESİNE SABIR DİLİYORSUNUZ TÜM BU 11 YILLIK İKTİDARLIĞINIZ SÜRECİNDE BİNLERCE ŞEHİT VERİLDİ NEDEN BİR KADININ İKİ KOCASI OLMAZ GENELKURMAYIN İŞLEVİNE YETKİSİNE MÜDAHALENİZDEN KAYNAKLANAN BİR DURUM VERİLEN ŞEHİTLER HALK ESNAF KAN AĞLIYOR SİZ O KOLTUKTA NEYİN MÜCADELESİNİ VERİYORSUNUZ HALKIMIZIN ASKERİMİZİN POLİSİMİZİN ELİNİ KOLUNU BAĞLAYARAK YENİ YENİ YASALAR ÇIKARARAK MİLLETİ KÜRT KARDEŞLERİMİZİ TÜRK KARDEŞLERİMİZİ BİRBİRİNE DÜŞÜRECEK BÖYLE İKTİDARLIK YAPMAYA DEVAM EDERSENİZ YAZIK MİLLETİMİZDE SİZDE ÇOK BEDEL ÖDEYECEĞİZ AVRUPAYA ÖZENEREK YAŞAMAZ YAŞAYAMAZ YAŞAYABİLEMEZ TÜRK MİLLETİ ASİLDİR AB YE BU KADAR BOYUN BÜKMENİZ ANLAMSIZ UNUTMAYIN TÜRKİYE AVRUPAYA DEĞİL AVRUPA TÜRKİYE MUHTAÇTIR HER ZAMAN

  3. sağlık meslek lisesi tıbbi sekreter bölümü mezunuyum 2014 kpss sınavından önce sözleşmeli alım var mı başbakanım sağlık bakanınız bir açıklama yapar mı lütfen bir açıklama.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*