Cinsel İsteksizlik, Sertleşme, İktidarsızlık, Ereksiyon Sorunlarına Doğal Afrodizyak ve Bitkisel Çözüm Önerileri

Günümüzde teknolojik gelişmeler, sigara, radyasyon, çevre kirliliği gib etmenler nedeniyle, erkeklerin 1 mililitredeki ortalama sperm sayısı 100 milyondan 15 milyona kadar düşmüş durumda. Sadece sperm hücresinin sayısı değil, buna bağlı olarak cinsel isteksizlikler, iktidarsızlık ve sertleşmede de erkekler ciddi sorunlar yaşamaya başladılar. Biz de bu makalemizi erkeklere ayırdık ve erkeklerin cinsel isteksizlik, iktidarsızlık, sertleşme sorunlarının çözümü için doğal ve bitkisel öneriler sunmaya karar verdik. Unutmamak gerekir ki, sağlıklı cinsel hayat, mutlu bir aile hayatı için oldukça pozitif etki yapan bir etkendir.

cinsel isteksizliğe çare çözüm

Doğal ve Bitkisel Afrodizyak ve Doping Yöntemleri – Doğal Viagra

Öncelikle, sertleşme yani ereksiyon sorunu yaşamayan erkeklerin kalp ve damar sağlığının iyi olduğunu ifade edebiliriz.

Cinselliğin bedensel yönünün yanında, ruhsal yani spiritual bir yönü de vardır. Bedenlerin birleştiği gibi, ruhlar da birleşir cinsel birleşme esnasında. Cinsellik, eşleri birbirine yakınlaştırır, aşkı ateşler.

Erkeklerin Cinsel Gücünü Artıran Besinler, Bitkiler, Gıdalar, Yöntemler

İyi, keyifli ve sağlıklı bir cinsel hayat için mutlaka sağlıklı beslenilmesi gerekmektedir.

Aşırı doymuş yağlı ve damar sertliği yapan gıdalar, kızartma, özellikle kan şekerini hızla yükselten ve şeker hastalığına davet çıkaran karbonhidratlar, yetersiz ve vitaminden eksik beslenme günlük enerjinizi olduğu kadar cinsel hayatınızı da olumsuz etkiler.

Sade yağ, incir, fındık, badem, ceviz, hintfıstığı, tropikal meyveler, kereviz, bal, pekmez, hurma şurubu, havyar, kabuklu deniz ürünleri, kırmızıbiber, zencefil, peynir, tahin, sarmısak, soğan, tavuk suyu, sivri biber, roka, az yağlı kırmızı et, antepfıstığı, safran, kişniş, mate çayı, kakao cinsel açıdan uyarıcıdır.

Doğal afrodizyak karışım tarifi

1 kg bal, 250 gr zencefil, 3 çorba kaşığı arı poleni, 100 gr dövülmüş kişniş, 50 gr dövülmüş kaküle çekirdeği, 150 gr toz halinde kırmızı ginseng, 100 gr ısırgan tohumu, 150 gr toz keçiboynuzu, 2 gr safran, 2 çorba kaşığı kırmızı pul biber, 100 gr arı poleni

Tüm malzemeleri tahta bir kaşıkla macun hale getirin ve cam bir kavanozda, güneş görmeyen bir yerde saklayın. (Yüksek tansiyonu veya ciddi bir kronik hastalığı olanlar doktora danışmadan bu karışımı kullanmamalı.) Sabah-akşam ikişer tatlı kaşığı yutun.

Andropoz ve cinsel isteksizliği önleyici bitkisel çay tarifi;

1 litre su, 2 poşet mate çayı, 1 tatlı kaşığı öğütülmüş Kore kırmızı ginsengi, 1 tatlı kaşığı zencefil, Yarım tatlı kaşığı öğütülmüş meyan kökü

Bir litre suya bütün malzemeyi katın. 1-2 dakika hafifçe kaynatın. 3-4 dakika demleyin, süzün. Ilınınca içine 1 tatlı kaşığı bal ya da keçiboynuzu pekmezi ekleyin. Günde 2-3 fincan için.

Cinsellik için canlandırıcı masaj nasıl yapılır:

Ilık susam yağı ile her gün yapılacak birkaç dakikalık masaj canlandırır. Özellikle bacakların iç kısmı, kuyruk sokumu ve kasık bölgesine masaj yapın. Ayrıca burun içinin susam yağıyla düzenli yağlanması da hormonları canlandırır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*