Ufuk Uras Sorularialayim.com’da Sorulara Cevap Veriyor

ufuk urasKonsepti tamamen Türk girişimciler tarafından oluşturulan cevap-soru sitesi sorularialayim.com, kuruluşunun üzerinden henüz birkaç ay geçmiş olmasına rağmen geniş bir kullanıcı kitlesine ulaştı. Farklı meslek, disiplin ve kültürlerden kullanıcıların sosyal, siyasi, mesleki birikimlerini paylaşma imkanı bulduğu site daha şimdiden pilotlardan doktorlara, canı sıkılanlardan aşıklara kadar geniş bir yelpazede ilgi odağı olmuşa benziyor. 

İnternetteki yerli içeriğin son derece kısıtlı ve yetersiz olduğu, birbirinin kopyası pek çok internet sitesinin kaliteli bilgi paylaşmayı zorlaştırdığı günümüz şartlarında, sitenin yaratıcılarının yola çıkarkenki hedefleri, özgün bir konsepte sahip yerli bir sosyal paylaşım sitesi yaratmak olmuş. Bu amaçla hayata geçen site, soruları alanlara kendi duygu, düşünce ve deneyimlerini paylaşma olanağı sunarken, soru soranlara merak ettikleri konularda bilgilenme imkânı tanıyor. Tamamen özgün olan bu konsept, internette bu kadar çok soru-cevap sitesi varken sorularialayim.com’un hangi boşluğu dolduracağını açıklıyor.

ufuk uras kimdir iletişim röportaj

Ünlüleri ve topluma mal olmuş kişileri de paylaşım havuzuna katmayı amaçlayan site, 17 Nisan Çarşamba günü saat 21:30’da Türkiye solunun önde gelen isimlerinden değerli bilim adamı, Özgürlük ve Dayanışma Partisi kurucu genel başkanı ve eski milletvekili Ufuk Uras’ı konuk ediyor. Ufuk Uras, siyasi, sosyal ve kültürel konularda kendisine yöneltilecek soruları cevaplayacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*