Kaçak Sigara Fiyatları 2013

Zamlı sigara fiyatları belli olmaya başladıktan sonra kaçak sigaraya rağbet artacağa benziyor. Kaçak sigaralar genelde doğu ve güneydoğu illerinde yaygın olarak satılıyor. İran, Suriye, Irak’tan gelen kaçak sigaralar hemen heryerde satılıyor. Bu kaçak sigaralar aynı zamanda PKK’nın da en büyük gelir kalemlerinden birisini oluşturuyor. Vatandaş kaçak sigara içerken bütçemden kar ettim diye düşünürken, hem PKK’ya yardım etmiş oluyor, hem de içeriğinin tam olarak ne olduğu belli olmayan sigarayı içmek durumunda kalıyor. Neyse biz kaçak sigara fiyatları konumuza dönelim.

Kaçak sigara tabi ki de normal sigara fiyatından ucuz. Sebebi ise gayet basit, kaçak olması. Yani vergi vermiyor kaçak sigara satıcıları.

Uzun Parliament: 6.5 TL
Parlament Kısa: 6 TL
Winston :3.5 TL
Camel :4 TL
Brilliant :2.5 TL
United :2.5 TL
Masrafsız komisyonsuz banka krediniz hazır
Marlboro Uzun: 6.5 TL
Marlboro Kısa: 6 TL
Vigor: 2.5 TL
Viceroy: 2.5 TL
Prestige: 2.5 TL

Soruları alalım beyler

Aslında vergi verilmediği düşünülürse, bu fiyatlar bile pahalı denilebilir.

Daha ucuza satanların da olduğunu söylemek mümkün elbette.

3 yorum

  1. Devlet sigaralara zam yapıp ekonomiyi sigara içenlerin sırtından düzeltmeye kalkarsa tabi ki zafer kaçakçıların olacaktır. Kaçak sigara ve diğer kaçak mamüllerin varoluş sebebi gümrüğe uygun ürünlerin çok pahalı olmasındandır. Kaçak çayı bundan muaf tutuyorum o tamamen damak tadıyla alakalı 🙂

  2. Arkadaşlar hiç bir kaçak sigara sattığı kaçak sigaradan içmez biliyor muydunuz adamlar sattığı sigarayı içmiyorlar bakın şu işe bu nasıl ihanet insanlara lütfen almayalım.

  3. bu gidişle hepimiz kaçak sigara içecez

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*