Samsung Galaxy S3 Ekranı Kırıldı, Galaxy S 3 Ekran Kırılma ve Çatlama Sorunu

Samsung Galaxy S3, Samsung’un akıllı telefon pazarında ürettiği en yeni telefonu. IPhone 5’e rakip bir telefon. Ekran kalitesinin daha iyi olması ve geniş ekranda daha iyi internette gezinme ve video izleme imkanı sağlama amacıyla oldukça da iri bir telefon Samsung Galaxy S 3. Oyun oynarken de insana oldukça keyif veriyor. Hızı oldukça iyi. Ancak bir sorunu var ki, alanları pişman ediyor. Yere düşünce çok çabuk ekranı kırılıyor ya da çatlıyor.

Ekranı kırıldığında ya da çatladığında, Samsung garanti kapsamında ekranı yenilemiyor. Suçu müşteriye atıyor. Müşteri kullanım hatası diyor geçiyor. Yani 300 TL, 500 TL gibi ücretleri kullanıcının kendi cebinden vermesi gerekiyor.

Doğrudur, telefonu düşürünce kırılması kullanım hatasıdır. Ancak, binlerce kişi tarafından aynı şikayeti alıyorsa Samsung, burada kendisini de sorgulamalı ve acaba ekranları çarpmaya karşı yeterince dayanıklı yapamadım mı düşünmelidir. Neden mesela Samsung Galaxy S2’nin ekranı yere düşünce hemen kırılmamaktadır.

Aşağıdaki bağlantıda yine S3 kullanan bir kullanıcının yorumlarını görebilirsiniz:

http://www.sorularialayim.com/y/2820

samsung galaxy s3 ekran kırıldı

5 yorum

  1. Lanet olsun.Yıllardır samsung kullanıcısıyım.galaxy s1 imde var.Eeee kaşıntı tuttu samsung yeni bir cihaz cıkartmış..Gittim paraya kıyıp aldım bir s3…Ne gerekse zaten kullanışlı birtane elimde varken.Ekran gitti servis 527 tl dedi.Ayıptır,yazıktır.Zaten insanlar dünyanın parasını verip alıyorlar bu cihazı.1 hafta geçmeden bidaha para ver.Telefonlara verdiğim parayla sıfır araba alırdım kendime.bir an cözüm bulunması lazım..

  2. telefonun camını yaptırdıktan sonra tekrardan yeni gibi oluyor mu acaba

  3. çok acil lazım birde ne kadar sürüyor yapımı

  4. E kap kullanın o zaman ben en az 7-8 kere düşürdüm ama sadece ekranın üs kısmında çok ufak bi çizik oldu 😀

  5. oluyor..aynı yeni gibi oluyor ama 527 tl. veriyorsun 🙁 koruyucuda kullandım.çok nazik bir telefon.s1 i duvardan duvara vuruyorum.iddia uğruna atmadığım yer kalmadı galaxy s1 i ama yinede sapasağlam..kaç tane iphone kırıldı benimle iddiaya giren :)..çok para bağlamaya gerek yok.gidin bi galaxy s 1 alın daha sağlam,sonuçta aynı özellikler var.çok az fark var.telefonu özelleştirebiliyorsunuz.android marketten istediğiniz uygulamayı indirip rahat rahat kullanın derim….

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*