Samsung Galaxy S2, S3 Android Update – İşletim Sistemi Nasıl Yükseltilir

Samsung Galaxy S 2 ya da Samsung Galaxy S 3 akıllı cep telefonunuz var ise, cep telefonuzun işletim sistemi olan Android’in en güncel halini kullanmanızda fayda var. Bu makalede, Samsung Galaxy S2 telefonunun Andorid işletim sistemi nasıl yükseltilir, versiyonu nasıl yenilenir, Samsun Galaxy S3 nasıl update edilir, resimlerle ve adım adım açıklayacağız.

Öncelikle cep telefonunuzun şarjının en az %80 dolu olduğundan emin olun. Şarjınız az ise güncelleme yapamazsınız. Cep telefonunuzu bilgisayara bağlamayın, sıra ile aşağıdaki adımları takip edin. 5. adımda zaten telefonunuza bağlamanız gerekecek.

1- Öncelikle bilgisayarınızda Samsung Kies Air’in en güncel versiyonunun yüklenmiş olduğundan emin olun.

2- Eğer en güncel halinin yüklü olup olmadığından emin değilseniz, Denetim Masası, Program Ekle/Kaldır’dan, Kies Air’i kaldırın.

3- Sonra, Kies Air’in en güncel halini şu linkten indirin. http://www.samsung.com/us/kies/  ya da  http://www.samsung.com/tr/kies/ bağlantılarından indirip kurabilirsiniz.

4- Kurduktan sonra Kies Air programını açın.

5- Samsung Galaxy telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın.

6- Kies Air programı, size yeni bir yazılım güncellemesi olduğuna dair bir uyarı verecek. O ekranda, Güncelleştir‘e tıklayın.

android upgrade

7- Sonraki ekranda yükseltmeyi başlata tıklayın.

samsung galaxy s2 upgrade

8- Sonra sırasıyla karşınıza aşağıdaki ekranlar çıkacak.

samsung galaxy s3 upgrade

samsung galaxy s 2 android güncelleme
samsung galaxy işletim sistemi güncelleme

Son adımda onayla‘ya tıkladıktan sonra cep telefonunun kapanıp açılacak ve android işletim sistemi güncellemesi tamamlanmış olacaktır.

Bir yorum

  1. inşallahlur bakalım denıcez

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*