Soru Cevap Sistemimiz Yayında – Sorun, Sorularınızı Uzmanlarımız Yanıtlasın

Hatırlayacağınız üzere Facebook sayfamızda Prohayat.com’da sorular sorup cevap alabileceğiniz bir bölüm olsun mu diye bir anket yapmıştık kısa bir süre önce. Sitemizi takip eden bir çok okuyucumuz, evet olsun dedikten sonra biz de bu bölümü en kısa sürede hayata geçirmek istedik ve Prohayat soru cevap platformunu yayına aldık.

soru cevap facebook

facebookta yaptığımız ankette büyük çoğunluk böyle bir sistemin faydalı olacağını ifade etti

Google’a sadece Prohayat’ı sorun, gerisini bize

Artık istediğiniz her alanda dilediğiniz soruyu Prohayat’a sorabilirsiniz. Uzmanlarımız yoğunluklarına göre en kısa sürede sorularınıza cevap verecekler. Sorulara verilen cevaplar soruları ile birlikte Prohayat soru cevap kategorisinde yer alacak.

Sitemizin uzmaları arasında çeşitli alanlarda uzman doktor, mühendis, öğretmen, üniversite öğrencisi, kamu çalışanı, muhasebeci gibi çeşitli branşlardan kişiler bulunmaktadır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile istediğiniz soruyu sorabilir ve verilen cevabın doğru cevap olduğundan emin olabilirsiniz.

Prohayat soru cevap sistemi tanıtım videosu

5 yorum

  1. Kamuda calışan taşeron firma işçisiyim. iş kazası geçirdim 45 gün rapor aldım. çalışmadığım süre zarfında sigortanın paramı karşılıyacağını biliyorum yalnız ne kadar para alabileceğim hakkında bilgi edinmek istiyorum ve bu taşeron firmanın para verip veremiyeceği hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum eğer yardımcı olabilirseniz cok memnun olurum.

  2. ben kız meslek lisesi el sanatları teknolojisi bölümü mezunuyum kpss.ye girdim ve sınavdan buyana bölümümle ilgili memurluk yapabilecegim iş arıyorum ama yok madem milli egitim müdürlüğünce benim bölümüm işe yaramaz bir bölüm olarak algılanıyo ozaman neden müfredata koyuluyor bunu bilmek istiyorum.bu konuda beni bilgilendirirseniz çok memnun olucam

  3. ben yüzüncüyıl üniversitesinde okuyorum ve geçenyıl vanda deprem olduğu için ben doğru dürüst eğitim alamadım ve baze derslerim alta kaldı başbakan daha öncesinde vandaki öğrencilerin bursunun 2 yıl boyunca kesilmeceğini söyledi ama benim bursum kesildi bu konuyla ilgilenizi istiyorum.

  4. ben ruhsatsız evlerle ilgili bilgi almak istiyorum. Ruhsatsız ev yapmışlar seneler önce kaçak yapı yapma cezası ödemişler hala ruhsat alımı yapılmamış pilan yok proje yok ve bide bu evin üstünü teras gibi ev çıkmak istiyorlar sonucu ne olur ne yapmak gerekir? lütfen degerli bilgilerinizi bekliyorum

  5. terörisler çekildikten sonra 45180 köy koruyucusu ne olacak

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*