Recep Tayyip Erdoğan Kanser Mi ?

Bildiğiniz üzere Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 2 kez bağırsak ameliyatı geçirdi. Ameliyatlar ile birlikte Tayyip Erdoğan kanser mi oldu, kanser hastası mı gibi sağlığı ve hastalığı ile ilgili sorular herkesin kafasını meşgul eder oldu.

Türk medyasında ya da Başbakanlık gibi resmi kanallarda Başbakan’ın kanser olup olmadığı yönünde herhangi bir açıklama yer almadı, bu konudaki sorular hep geçiştirildi. Ancak, yabancı istihbarat birimlerine göre Recep Tayyip Erdoğan kolon kanseri. En azından yabancı istihbarat servisleri (Mossad, CIA gibi) Erdoğan’ın kalın bağırsak kanseri olduğunu iddia ediyorlar.

tayyip erdoğan kanser mi

recep tayyip erdoğan 2 kez bağırsak ameliyatı geçirince kolon kanseri mi soruları gündeme geldi

Bu iddialar kendilerine düşman olarak gördükleri Başbakan’ı yıpratmak ve Türkiye’yi güçsüz göstermek adına ortaya atılıyor olabilir.
recep tayyip erdoğan sağlıkAncak eğer Erdoğan kolon kanseri ise de, çok ileri derece değil ve hayati riski yok. Her türlü kanser hastalığı herne kadar çok tehlikeli olsa da, kolon kanseri kanserler arasında en az risk oluşturanı ve erken teşhis edildiğinde pek bi hayati tehlike arz etmiyor.

Bir görüşe göre de Başbakan kanser ve yakında kemoterapiye başlayacak.

Ancak tüm bu iddialar söylentiden ibaret, kanser olabilir de, olmayabilir de. Eğer kanser ise de, bunun duyulmaması Türkiye açısından daha faydalı olur. Çünkü duyulur ise iktidar cephesinde bir moral bozukluğu ve ülkemizin düşmanları açısından da bir motivasyon olabilir.

Kendisine bu vesile ile acil şifalar diliyoruz.

 

11 yorum

  1. Sayın Başbakanımıza Allahtan acil şifalar diliyorum, dualarımız onunla.

  2. İnşallah Allah sana uzun ömür verir. Parlayan Türkiyenin parlayan günlerini de görürsün.

  3. Mossad’ı billmem ama Cia Erdoğan’dan neden rahatsız olsun? Amerika’nın tüm emirlerini yerine getiriyorlar zaten.

  4. Başbakanımıza acil şifalar dieriz

  5. başbakanıma şifa murat gibilere akıl ver allahım.

  6. Biz kötü deiliz. Dusuncelere saygimiz da var. Allah sifalar versn. Ama bu bir gercek. Murat arkadasmz konuya cok gzl degnms. Zaten amerika oyuncagiyiz.

  7. biz kötü değiliz.

  8. bence mahsuru yok

  9. Ya aptal aptal yorumlar yazmayın.CIA devletçi bir örgüt deilki.American olsa bile devletle arası bozuk.Ayrıca devletleri yıkmak bile istemekte.FBI American devletini koruyor ve N.S.A CIA daha çok yıkımcı bir örgüt olmakta.Çorba yapmayın okuyun araştırın cır cır ötmeyin!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*