Telefon Numarası İle TTNET ADSL Borç Sorgulama ve Fatura Ödeme Nasıl Yapılır

TTNET ADSL internet kullanıcısı iseniz, ADSL ya da TTNET hizmet numaranızı bilmiyorsanız, adsl numarası ya da ttnet hizmet numarası olmadan da internetten ttnet adsl borcunuzu öğrenebilir, borcunuzu sorgulayabilir ve fatura borcunuzu ödeyebilirsiniz. Telefon numarası ile ya da telefon numarasından adsl borç sorgulama nasıl yapılır, adsl borcu nasıl ödenir, fatura ödemesi nasıl yapılır, resimli olarak aşağıda açıklama mevcuttur. Borç ödemek için telefon numarasından ttnet numarası aramanıza, hizmet numaranıza ulaşmaya çalışmanıza hiç gerek yok. Kredi kartı ile ttnet internet sitesinden internet borcu ve ödenmemiş faturalara kolaylıkla ulaşabilmek ve borç ödemek mümkün.

Adım adım telefon numarası ile ttnet adsl borç sorgulama ve fatura ödeme

  1. Öncelikle TTNET internet sitesini açın. TTNET internet adresi, ttnet.com.tr dir.
  2. Aşağıdaki resimde de görüleceği üzere, internet sitesindeki sağ alandan fatura ödeme linkini bulun ve tıklayın. ttnet adsl fatura ödeme
  3. Fatura ödeme sayfasında Türk Telekom TTNET internet borcunuzu sorgulamak için 2 farklı seçenek mevcut. Hesap no ve telefon no. Hesap no, ttnet hizmet numarası, telefon no ise internetinizin bağlı olduğu telefon numarasın. Telefon no seçeneğini seçin, güvenlik kodu alanına da resimde gördüğünüz harf ve rakamları yazın. Devam tuşuna basın. Telefon no alanına alan kodunuzu başında sıfır yazmadan girin. telefon numarasından adsl borç ödeme fatura sorgulama
  4. Devam’a tıkladıktan sonra karşınıza faturalarınız çıkacak, ödemek istediğiniz faturaları seçip ödeme seçeneğini tıklayıp, kredi kartı bilgilerinizi girerek borcunuzu ödeyebilirsiniz.


  5. Eğer internet üzerinden borç sorgulama, fatura sorgulama ve borç ödeme sayfası hata veriyor ise, 4440375’i arayarak telefon numaranızdan ttnet hizmet numarasını öğrenip, yine aynı sayfada hesap no’yu seçerek borcunuzu ödeyebilir, faturalarınızı öğrenebilirsiniz.

Bir yorum

  1. fatura öğrenme

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*