Evlilik ve İzdivaç Programları

İzdivaç programı olarak da anılan televizyonlardaki evlilik programlarını listeleyeceğiz bu yazımızda. Bildiğiniz üzere TV’deki evlilik programları özellikle ev kadınlarının vazgeçilmez eğlenceleri arasına girmiş durumda. Hem evlenmek isteyen genç kadın ve erkekleri buluşturmasıyla, hem de izlerken oldukça keyifli vakit geçirtmesiyle resmen bir kitle üzerinde bağımlılık yapmış durumda izdivaç programları. Peki izdivaç programları nelerdir, hangi kanallarda evlilik programı vardır, bu programların sunucusu kimdir kısaca değinelim. İzdivaç programları faydalı mıdır, zararlı mıdır, toplum üzerinde ne gibi etkileri vardır bunların tartışmasına girmeye lüzum duymuyorum çünkü tartışılsa bile geri dönülemez bir şekilde hem izleyicilerin hem de televizyon kanallarının içlerine kadar işlemiş durumda bu programlar. Yani bir anda kaldırılabilecek türden değiller. Ciddi bir ekonomi oluşturmuş durumdalar.

izdivaç ve evlilik programları

evlilik ve izdivaç programları sunucuları TV'lerin en bilindik yüzleri arasında yerlerini alıyor

İzdivaç ve Evlilik Programları İsimleri, Televizyon Kanalları ve Sunucuları
İzdivaç programlarının adları ve isimleri, evlilik programlarının yayınlandığı kanallar, sunucusu kim, aşağıda listelenmiştir.

  • Zuhal Topal’la İzdivaç – Star TV
  • Esra Erol’da Evlen Benimle – ATV
  • Dest-i İzdivaç – TNT (Hande Ataizi sunuyor)
  • Su Gibi – Fox TV (Uğur Arslan ve Songül Karlı sunuyor)
  • Ne Çıkarsa Bahtına – Flash TV (Sinem Yıldız sunucu)

İzdivaç programlarını listeledik. Aslında evlilik programlarını izlemeyen biri de olsanız, onlardan kaçabilmek mümkün değil. Çünkü genelde bu programlarda yaşanan skandallar, haber sitelerinde komik kategorisi altında yer buluyorlar. Yani magazin habercileri için de mükemmler bir malzeme rolünü üstlenmiş durumda televizyondaki programlar.

Peki siz izdivaç programları hakkında ne düşünüyorsunuz, toplum açısından bu programlar faydalı mı, yoksa yayından kaldırılmalılar mı, yorumlarınızı bizlerle ve diğer okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Bir yorum

  1. snemcim programınıza ve size hayranım yalnız gündüz kaçırdığım zamanlar tekrarını izliyorum ama çok geç oluyor izleyebilmem için erken olsa mesela sinemayla yer değişse ne olur rica ediyorum sizden yetkililerle görüşseniz şimdiden seni çoooook öpüyorum bir tanem

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*