ATV’nin Yeni Dizisi: Son

Dizilerin kaybedeni ATV yeni ve iddialı bir yapımla izleyicisini buluşturuyor. Yapımcılığı ve yönetmenliğini Ezel’i de hazırlayan ekibin üstlendiği; başrolünü ise ünlü oyuncular Nehir Erdoğan, Engin Altan Düzyatan, Yiğit Özşener, Berrak Tüzünataç ve Erkan Şen’in oynadığı dizi Türk dizi sektöründe pek çok alışılmış tabuyu yıkacağa benziyor. Gelin Son dizisini biraz tanıyalım.

Öncelikle “Son” dizisinin getirdiği en büyük yenilik dizinin sonunun daha yayına girmeden belli olması. Bu da reyting kaygısıyla sakız gibi uzayan ve izleyiciye kabak tadı veren dizi anlayışına ters bir konsepti ifade ediyor. Hatta dizinin yapımcıları “Son”un son cümlesinin bile şimdiden belli olduğuna vurgu yapıyor.Dizinin 25 bölüm olması düşünülmüş ve hikaye sondan başa doğru ilerleyecek. 30 yılı kapsayacak olan dizide aynı Ezel’de olduğu gibi temponun bir hayli yüksek olması bekleniyor. Dizinin final bölümünün ise çok çarpıcı bir biçimde bitirilmesi planlanıyor.

Dizinin fragmanı şimdiden internette dönmeye başladı bile. “Uçak düştü, 128 ölü” başlığıyla verilen bir son dakika haberiyle tanıtımı yapılan dizi Lost severler için “acaba” dedirtiyor. Ne diyelim sonu Lost gibi olmasın:))

Son Dizisi Tanıtımı

http://vimeo.com/33803228

Son Dizisi Fragmanı

http://www.youtube.com/watch?v=lQkYMqv3kiI

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*