Komik Youtube Videoları

İnternette komik videolar diye arattığınızda pek çok video ile karşılaşıyorsunuz. bunların kimisi sizi oldukça güldürürken, kimisi için bunun neresi komik yorumu yapıyorsunuz. Biz bu yazımızda sizin için daha seçici bir komik videolar listesi hazırlamaya çalıştık. Komik videoları izlemek istiyor, en komik videoların hangileri olduğunu merak ediyor ve arkadaş ortamlarında bir videodan bahsedildiğinde fransız kalmamak istiyorsanız sizin için derlediğimiz videolara bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Artiz mi? Ne Artizi? Artiz Ne Arar La Bazarda?

İnternette fenomen haline gelmiş videolardan biri. Ordulu amca biraz sinirli ve kendisine soru soran muhabir paparayı yiyor. Sonraları fazlaca çakması çıkan bu komik videonun orjinali aşağıda…

Kardeş Ne Diyorsun Sen (Kardeş Ne Diyon Sen)

İnternetteki en efsane videolardan. Başörtüsü ve türban konusunda yıllardır yapılan ve artık kabak tadı veren videoların halkımızı ne hale getirdiğinin en somut örneklerinden belki de bu video. Büyüklerimizin “herkesin hayatına kimse karışamaz” diyen kardeşimizden öğrenecekleri çok şey var.

Okuyom Ben Ya

Hacıhüsreve yapılan baskında ailesine zaman kazandırmak için çaba gösteren bir gencin “ohuyom ben ya” demesine mi, kapıyı açan amcanın tepeden tırnağa silahlı polise “sen yetkili bi abiye benziyon” demesine mi gülersiniz bielemedim.

Beyin Bedava

Sınavlar canına tak etmiş abimiz error veriyor…Atom Fiziğine De Profesörlüğe De Lanet Olsun

Yeşilçam klasiklerinden…

Uçan Adam Sabri

Uçan adam Sabri’yi ne de çabuk unuttuk…

Vicdan Hasbil – Al Dedi Git Dedi

Ne Dediği Anlaşılmayan Adam ve Hayrettin Remix’i

İkisini birden izlemekte fayda var.

http://www.youtube.com/watch?v=OqiPrxhkFI0&feature=related

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*