En Çok Dinlenen Yerli Şarkılar 2011

Müzik piyasasına her geçen gün yeni şarkıcılar çıkmakta bu da şarkılar arasındaki rekabeti oldukça artırmakta. Yazın hareketli olan ve yaz şarkılarının damga vurduğu müzik piyasasındaki son trendleri ve moda şarkı ve şarkıcıları değerlendirmeye çalıştık bugün. En çok dinlenen yerli şarkılar ve müzikler hangileri, en çok sevilen ve paylaşılan sanatçılar kimler, en hit parçalar ve daha fazlasının cevabı bu yazımızda.

Ajda Pekkan – Yine Tek

Süperstar Ajda Pekkan listenin en üst sırasında. “Farkın Bu” adlı son albümünde bulunan Yine Tek adlı şarkısı müziksevelerce tam not almış gözüküyor.

Bengü – Aşkım

Müzik piyasasına bir hali hızlı bir giriş yapan ve gerek sesi, gerekse cüretkar klipleri ile hayran kitlesini bir hayli genişleten İzmirli sanatçı “Aşkım” diyerek listenin ikinci sırasına yerleşiyor.

Demet Akalın  – Sabıka

Magazin hayatındaki olaylarla sık sık gündeme gelen Demet Akalın Seyhan Müzik’ten 2011 yılında çıkardığı “Aşk” adlı albümündeki “Sabıka” adlı parçasıyla listenin üçüncü sırasında.

Sıla – Kafa

Dördüncü sırada “Kafa” adlı şarkısıyla başarılı ve genç sanatçı Sıla bulunuyor. Şarkıya çekilen klip de hayranları tarafından oldukça beğenildi.

Teoman – Tek Başına Dans

Yakı zamanda müziği bırakacağını açıklayarak hayranlarını oldukça üzen “Teo”, “Tek Başına Dans” ile müzik dünyasının yaşayacağı kaybın ne denli büyük olduğunu bir kez daha haykırıyor.
Gökçe – Tuttu Fırlattı

Altıncı sırada “Tuttu Fırlattı” adlı şarkısıyla Gökçe bulunuyor.

Gülben Ergen & Mustafa Sandal – Şıkır Şıkır

Oldukça zor günler geçiren Gülben Ergen’in Mustafa Sandal ile düet yaptığı şarkısı “Şıkır Şıkır” müzik piyasasında oldukça iyi bir çıkış yakalayarak bu zor günlerinde sanatçıya büyük moral veriyor.

Hande Yener – Bana Anlat

Marjinal şarkıcı Hande Yener yeni çıkış şarkısı “Bana Anlat” ile listenin sekizinci sırasında.

Duman – Helal Olsun

Büyük bir hayran kitlesi olan başarılı rock grubu Duman son albümlerindeki şarkıları “Helal Olsun” ile listenin dokuzuncu sırasında.

Rafet el Roman – Direniyorum

Romantik şarkıların başarılı ismi, Rafet El Roman, sözlerini kendi yazdığı klibini Venedik’te çektiği şarkısı “Direniyorum” ile listenin onuncu ve son sırasında.

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*