En İyi ve Güzel Sagopa Kajmer Şarkıları

Bu yazımızda adı medyaa çok duyulmayan ama çok büyük bir hayran kitlesi bulunan bir sanatçının, Sagopa Kajmer’in şarkılarını listeleyeceğiz. Özellikle rap müziğe meraklı gençlerin idolü olan şarkıcı, sözlerini kendisinin yazdığı, kendisinin bestelediği ve yine kendisinin icra ettiği şarkılarla rap şarkılarını çok geniş bir kitleye sevdirmeyi başarmış durumda. 1978 Samsun doğumlu olan ve asıl adı Yunus Özyavuz olan şarkıcı “Silahsız Kuvvet” adıyla giriş yaptığı müzik piyasasında 2002 yılında benimsediği Sagopa Kajmer adıyla tutunmayı başardı. Ünü ülkemizin sınırlarını aşan ve yabancı pek çok sanatçıya altyapı müzikler yaratan sabnatçı, aynı zamanda prodüktörlük de yapmakta. Aşağıda sizin için seçtiğimiz en güzel Sagopa Kajmer şarkılarını bulabilir, kliplerini izleyebilir ve parçalarını dinleyebilirsiniz.

Sagopa Kajmer Şarkıları

Sagopa Kajmer

Sagopa Kajmer – Ateşten Gömlek

Klibi Gazze’de yaşanan vahşet ve dramı konu alan şarkı, sanatçının anti-militarist tutumu, politik duruşu ve hayat felsefesi hakkında ipuçları veriyor.

Sagopa Kajmer – Merhametine Dön

Şarkı Sagopa Kajmer ve aynı zamanda kendisinin eşi olan Kolera’nın ikinci albümü olan “Bendeki Sen”in çıkış parçalarından.

Sagopa Kajmer – Baytar

Yönetmenliğini kendisinin yaptığı kliple Sagopa bir hayli başarılı bir iş çıkarıyor. bilmeyenler için baytarın veteriner demek olduğunu ekleyelim.

Sagopa Kajmer – Gölge Haramileri

2008 yılında piyasaya çıkan şarkı hayranlarının en sevdiği yapıtlardan birini oluşturuyor.

Sagopa Kajmer – Onları Da Anlıyorum

İlahi tarzı müzik yaptığı için bir kısım hayranları tarafından oldukça eleştiri alan sanatçının yine ilahi tarzında bir şarkısı. Şarkının başlığı olan “onları da anlıyorum” ifadesi tam da eleştirenler için yapılmış gibi duruyor.

Sagopa Kajmer – İnsafa Gel

Şarkı, Sagopa’nın 2011 yılında çıkan “Saydam Odalar” albümünün en sevilen parçalarından.

Sagopa Kajmer – İstisnalar Kaideyi Bozmaz

Sagopa Kajmer – Saydam Odalar

Sagopa Kajmer – Galiba


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*