Kupongezgini.com e-Posta İstemeyen Fırsat Takip Sitesi

Fırsat siteleri ve fırsat takip sitelerinin kullanıcılarını en çok rahatsız eden yönlerinden birisidir hem fırsatlara bakarken e-posta istenmesi, hem de emailinizi verdikten sonra kurtulamadığınız her gün sizi rahatsız eden fırsat ve kampanyaların spam email ile bildirimleri. Bir Adresgezgini Ltd. girişimi olan kupongezgini, hem ziyaretçilerini bu dertten kurtarıyor hem de fırsat sitelerinin kampanyalarını şehre göre kategorileştirip ziyaretçilerine sunuyor. 

kupongezgini

Kupongezgini yaklaşık olarak 1 aydır yayında olan bir internet sitesi. Henüz yolun başında ancak kullanım kolaylığı, üyelik istememesi ve kullanıcılarda e-posta toplayıp spam mail göndermemesi açısından sektörde benzerlerinden bir adım önde başlamış diyebiliriz.

Sektörde kupongezgini.com’un rekabet ettiği günlük fırsat takip siteleri anlamında firsatbufirsat.com ve firsattakip.com en bilinenler arasında yer alıyor. Ve yakın bir zamanda bu alışveriş fırsat ürün takip siteleri olarak daha bir çok girişimi göreceğimizi şimdiden söylemek mümkün.

Özel alışveriş siteleri ve alışveriş kulüpleri listemize de bakmanızı öneririz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*