Fenerbahçe Geyikleri

Fenerbahçe ile ilgili Facebook’ta, Twitter’da, Forumlarda, Ekşi Sözlük gibi sözlüklerde ve hatta Google+’da rastladığım espiri ve geyiklere yönelik bir yazı yazma fikri aklıma geldiğinde çok orjinal bir blog yazısı çıkacağını düşünmüştüm. Her attığı adımı bir skandal ya da geyik malzemesi haline gelen Fenerbahçe ile ilgili ufak bir araştırma yaptığımda, böyle bir yazı için aslında çok geç kaldığımı farkettim.

fenerbahçe geyikleri

fenerbahçe geyikleri o kadar popüler ki, neredeyse bir sektör haline gelmiş

Fenerbahçe geyikleri ve esprileri internette bir fenomen haline gelmiş bile. Google arama önerilerinde de gördüğümüz gibi şu sıralar en popüler espriler şike üzerine, sonra ise 2011 yılı şampiyonluk faciası takip ediyor. Transfer esprileri ise yeni yeni başlamış durumda transfer sezonuyla birlikte.Son Türkiye kupası esprileri ise bayatlamış durumda.

Yani aslında Fenerbahçe geyiklerinin kendisini paylaşmak, geyikler üzerine birşeyler karalamaktan daha riskli. Çünkü hemen bayatlıyorlar, her gün yeni konu ve geyikler türüyor. O nedenle burada geyiklerin kendisini paylaşmıyoruz.

Yazımızı özlü bir söz ile bitirelim:

Ne sinema ne tiyatro ne de alemde bir gece;  En büyük eğlence Fenerbahçe.

Bir yorum

  1. ülkemizin en değerli spor markası olan fenerbahçemizin bu duruma düşmesinden dolayı üzgünüz tabii ama temizlenmek ve yeniden başlamak adına önemli bir şans olarak görmek lazım..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*