Facebook Chat’te Kalın ve Altı Çizili Yazma

Facebook’ta sohbet ederken, chat yaparken kalın, koyu ya da altı çizili yazı yazılabiliyor. Facebook’ta kalın ve altı çizli yazı nasıl yazılır, kalın ve altı çizgili yazı yazma nasıl yapılır hep birlikte öğrenelim. Facebook chat yani sohbet ekranında işe yarayan özellikler bunlar.

Facebook’ta altı çizik yazmak için, yazmak istediğiniz metnin öncesine ve sonrasına alt çizgi yapmak gerekiyor. _altı çizili yazı_ şeklinde yazdığınızda, Facebook chat ekranında altı çizili yazı şeklinde gözükür.

Face’te kalın, bold ya da koyu yazmak için ise, yazmak istediğiniz yazının önüne ve sonuna * işareti koymanız yeterli. *kalın yazı* şeklinde yazdığınızda, kalın yazı şeklinde gözükür.

Hem bold, kalın ve koyu, hem de altı çizili yazmak için ise, metnin önüne ve sonuna *_metin_* yazmanız yeterli.

Facebook yazı yazma stillerinden sonra, Facebook yüz ifadeleri ve Facebook profile banner konularına da bakmanızı tavsiye ederim.

4 yorum

  1. tesekkur ederim, ben de diyorum hayatimda bi eksiklik var ama ne? ne? ne? ne?

    meğer facebookta chatte alt çizgili yazamamakmış sıkıntım. şimdi yazdım geçti. bütün arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. siz de yazın, sizin de içiniz rahat etsin!

    süper bişiiii!

  2. Şu an nirvanaya erişmiş durumdayım hayatım boyunca altı çizgili ve kalın yazı yazmak için yurt içi ve yurt dışı üniversitelerde araştırma yaptım ne proflarla ne doktorlarla görüştüysemde bir hal çaresini bulamadım tam da hayatımın anlamsız olduğunu düşündüğüm ve kendimi asacağım anda bunu gördüm sayenizde hayatım kurtuldu .
    Çok teşekkür ederim!!!!

  3. *olmuyor* _olmuyor_

  4. Ah mark ah artik ise yaramiyor onceden oluyordu mark eski faceyi istiyoruzz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*