Asus Pad Phone’u Tanıyalım

Tablet bilgisayarların popüler hale gelmesiyle teknoloji dünyasının devleri de tablet modellerini bir bir piyasaya sürmeye başladı. Pazarın hakimi Apple iPad’in karşısına çıkan güçlü rakiplerden biri de Asus tarafından suulan Pad Phone gibi duruyor. Bu yazımızda Asus’un iddialı ürünü Padfone’u tanıtmaya ve özelliklerini sıralamaya çalışacağız.

Padfone Özellikleri

PadPhone’u diğer tablet bilgisayarlardan ayıran en önemli unsur aynı zamanda akıllı telefona ve bunun için tasarlanmış bir cebe sahip olması. Pad Phone bu şekilde sizi ayrıca bir telefon taşımaktan kurtarıyor.

pad phone, padfone

Pad Phone diğer tabletlerde olmayan pek çok seçeneği kullanıcılarını sunuyor

Peki neden bir Padfone satın alalım. Ürünün sunduğu bazı yenilikler ikna edici gibi duruyor.

  • Pad Phone için sadece bir tane sim kart taşımanız yeterli ve bu kartla tablet pc ve telefon için veri paylaşımı yapabiliyorsunuz.
  • Tablet bilgisayarı akıllı telefonu şarj etmek için kullanabiliyorsunuz.
  • Kullanılan işletim sistemi Google Android olduğu için herhangi bir uyum problemi yaşamıyorsunuz.
  • Akıllı telefonun 3G bağlantısını tablet bilgisayar üzerinden kullanmak için herhangi bir ek işlem yapmanıza gerek kalmıyor.
  • İki cihaz için birbirleriyle uyumlu tasarlanan kullanıcı arayüzleri video konferans, e-mail kullanımı ve internette surf yapmanın da dahil olduğu pek çok aktiviteyi zamanla ustaca kullanmanızı temin ediyor.

Asus yetkilileri ürünün padfone fiyatı ile alakalı herhangi bir açıklamada bulunmamasına rağmen, takipçileri yeni çıkacak ürünün fiyatını merakla bekliyorlar.

Asus PadPhone tanıtımı ile alakalı bir videoyu sizinle paylaşmak istedik.

http://www.youtube.com/watch?v=f-YZzmgfb2M

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*