Türksat Samsung Galaxy S Wi-Fi ile Tablet Bilgisayar Pazarına Giriyor

Türksat Kablo TV, Teledünya ve Uydunet internet hizmetlerine ek olarak, Samsung Galaxy S Wi-Fi ile tablet bilgisayar pazarında yerini alacağa benziyor. Türk Telekon TTNET’in Motorola Xoom satışına başlaması ile rekabette geride kalmak istemeyen Türksat, henüz tam olarak açıklanmasa da 2011 Ağustos ayı sonlarına doğru Samsung Galaxy Tab S Wi-Fi  ile Tablet PC bilgisayar satışına başlamayı planlıyor.

Türksat Samsung Tablet satışını Kablo TV ve Uydunet abonelikleri ile ilgili işlemlerin yürütüldüğü Türksat Abone Merkezleri üzerinden yapacak. Ağustos ayı içerisinde lansmanı ve reklamı yapılacak olan kampanyanın detayları henüz net değil. Ancak 12 ya da 24 ay taksit avantajları, Ipad tarzı tablet bilgisayar sahibi olmak isteyen ama pahalı bulan kablo tv ve uydunet üyeleri ile birlikte abone olmayanlar için güzel bir fırsat olacağa benziyor.

türksat

Türksat'ın sunduğu hizmetler arasında kablo tv, uydunet ve teledünya mevcut.

Samsung dokunmatik ekranlı tabletler ise Google Android işletim sistemi üzerinde çalışıyorlar. Kullanımı oldukça kolay, Ipad’den çok da geri kalır denemez. Wi-Fi wireless internet ile bağlanılabiliyor, ancak 3G ile internete bağlanma ya da telefon olarak kullanma özellikleri yok.


5 inç ve 7 inç ekran boyutlarıyla gelecek olan Samsung Galaxy S Wi-Fi’ler’in kullanımı oldukça kolay, görünümü şık. Ayrıca bu kampanya ile de 5 inçlik bir dokunmatik ekran tablet model Türkiye’ye ilk defa gelmiş olacak.

Türkst Samsung Galaxy S Wi-Fi’lerin satışı Ağustos ayı sonlarına doğru başlayacak (20 Ağustos’dan sonra).

Samsung Galaxy S Wifi Özellikleri

Samsung Galaxy S wifi 4.0 ve 5.0 olmak üzere 2 farklı modele sahip bir mobil internet ve müzik cihazı. Görünüm itibari ile Iphone ve Ipod Touch’ı oldukça andırıyor.Galaxy S wifi 4.0 sürümünün görüntüsü aşağıdaki şekilde.

samsung galaxy s wifi 4

samsung galaxy s wifi 4.0 modeli

Samsung Galaxy S Wi-Fi 5.0 modelinin resmi ise aşağıdaki gibi.

samsung galaxy s wifi 5

samsung galaxy s wifi 5.0 modeli

Genel olarak müzik dinleme, internet, dokunmatik ekran, hoparlör, android uygulamarı yükleme ve kullanma, oyun oynayabilme, video seyretme özelliklerine sahipler.

Fiyatı konusunda henüz net bir rakam yok, reklamların başlaması ile birlikte hepimiz öğreneceğiz, ancak aldığımız duyumlara göre 600 – 700 TL arasında olması planlanıyor.

5 yorum

 1. Kampanya başladı arkadaşlar. Resmi olarak duyuruldu. 25 * 24 ay taksitle veriliyor cihazlar.
  http://www.kablonet.com.tr

 2. http://turksatkablo.com.tr/int-kampanyalar-detay.aspx?ID=124
  sitesine göre haberiniz gerçek çıktı. Herkese hayırlı olsun….

 3. Kampanya kapsamında samsung galaxy S wifi 5″ 24.99×24 ay,
  samsung galaxy tab wifi 7″ 29.99×24 ay taksitle alınabiliyor.

  http://www.kabloteknik.com
  http://www.uydunetbasvurumerkezi.com
  http://www.teledunyabasvurumerkezi.com

 4. güzel fiyat telefonda harika değer bence bu fiyata bu telefon

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*