2011 LYS Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

2011 LYS tercih dönemi sona erdikten sonra herkesin aklındaki ortak soru, 2011 LYS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? 2011 LYS tercih sonuçları ne zaman belli olur ya da LYS tercih sonuçları ne zaman açıklanır? 2011 LYS sonuçları açıklanma tarihi ÖSYM internet sitesinde yapılan bir duyuru ile netlik kazandı. 2011 LYS tercih sonuçlarının açıklanmasına çok kısa bir zaman kala, üniversite tercih döneminde yayınladığımız öğretici ve bilgilendirici makalelerle hep öğrencilerin yanında olduk prohayat.com olarak ve umarız tüm takipçilerimiz tercih ettikleri ve istedikleri üniversite bölümünü de kazanırlar.

2011 LYS Tercih Sonuçları

2011 LYS tercih sonuçlarının açıklanma tarihi 19 Ağustos 2011 Cuma günü, saat 15.00 dır.

LYS tercih sonuçları, http://sonuc.osym.gov.tr internet sitesi üzerinden açıklanacaktır.

2011 lys tercih sonuçları

2011 lys tercih sonuçları ösym internet sitesinde açıklanacak.

LYS tercih sonuçlarının açıklanması ile ilgili ÖSYM tarafından yapılan açıklama ve basın duyurusu metni de aşağıdaki gibidir.

2011 – ÖSYS LYS Tercih ve Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması

ÖSYS yükseköğretim programlarına merkezi yerleştirme işlemleri tamamlanma aşamasındadır.

Yerleştirme ve LYS tercih sonuçları 19 Ağustos 2011 Cuma günüt saat 15.00’dan itibaren ÖSYM’nin http://sonuc.osym.gov.tr internet sitesinden açıklanacaktır. Adaylar, yerleştirme ve üniversite tercih sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile öğreneceklerdir. Yerleştirme Sonuç Belgesi basılmayacaktır. Ve ayrıca adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

ÖSYM Başkanlığı tarafından üniversite adaylarına duyurulur.

Bir yorum

  1. lys tercih sonuçlarının açıklanmasını heyecanla bekliyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*