Facebook Mail Adresi Alma

facebook mailİletişime yeni bir boyut getiren sosyal ağ Facebook yeni bir hamlesiyle rakiplerine endişe verecek gibi duruyor. Yakın zamanda Facebook CEOsu Mark Zuckerberg tarafından yapılan bir açıklamaya göre sayıları 600 milyonu aşan Facebook kullanıcısı artık facebook.com uzantılı adresler üzerinden e-posta alışverişi yapabilecek. Biz de bu yazımızda Facebook mail adresi alma konusunu ele almaya ve Facebook mail adresi nedir sorusunu cevaplamaya çalıştık.

Facebook Mail Nedir

Facebook mail adresi, Facebook’un e-mail trafiğini daha hızlı, basit ve etkileşimli hale getirmek piyasaya sürmüş olduğu yeni hizmetidir. Ücretsiz olan bu hizmete Facebook’a üye olan kullanıcılar kendi kullanıcı adları ile üye olabilmektedirler. Sohbet ve mail arası bir servis olacağı tahmin edilen bu hizmet bir nevi sosyal posta kutusu işlevini görecek gibi duruyor.

facebook mail adresi alma, facebook mail adresi nasıl alınır

Mark Zuckerberg "Facebook Mail" tanıtım toplantısında

Facebook Mail Adresi Nasıl Alınır

Bunun için tek yapmanız gereken eğer Facebook hesabınız var ise, Mesajlar görünümüne gitmeniz ve “Facebook e-postanı al” bağlantısına tıklamanız. “Yakında Bir Davetiye Alacaksınız” yazısını gördükten sonra tek yapmanız gereken beklemek. Onaylama işlemi gerçekleştikten ve size aktivasyon mesajı geldikten sonra kullanıcıadı@facebook.com şeklinde bir mail adresine sahip olacaksınız. Hayırlı olsun…

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*