Google Plus Davetiyesi Nasıl Gönderilir

google plus davetiyeGoogle Plus bugünlerin en popüler sosyal medya konusu. Google, Google + adıyla duyurduğu sosyal ağını sadece kısıtlı bir kitleye açmış durumda henüz test aşamasında olması nedeniyle. Google Plus’ı kullanan sayılı şanslı kişi arasında yer alıyorsanız ve arkadaşlarınız sizden Google Plus davetiyesi istiyorsa, muhtemelen Google Plus ekranlarında davetiye gönder diye bir seçenek bulamayacaksınız. Ama dolaylı yollardan Google Plus davetiyesi gönderme opsiyonuna sahipsiniz.

Google Plus davetiye gönderimi

 1. Öncelikle google plus hesabınıza giriş yapın.
 2. Davetiye göndereceğiniz kişi google contacts listenizde yer almalıdır. Eğer yer almıyorsa öncelikle google contacts listenize kişinin gmail adresini ekleyin.
 3. Google Plus Circles sayfasına gidin.
  google plus circles

  google plus circles sayfası

 4. Circles sayfasında davetiye göndermek istediğiniz kişiyi bulun. Tutun ve aşağıda yer alan halkalardan (friends mesela) birinin üzerine bırakın.
  google plus arkadaş

  google plus arkadaş dairesi

 5. Şimdi Google Plus stream sayfanıza gidin ve davetiye göndermek istediğiniz kişinin dairesiyle bir paylaşımda bulunun.
  google plus arkadaş davetiye

  davetiye göndermek istediğiniz gruba paylaşım yapma ekranı

 6. Paylaşımda bulunduğunuz ve davetiye göndereceğiniz arkadaşınız Google + ile ilgili bir eposta alacak. O eposta’da Google + ile ilgili daha fazla bilgi almak için şu linke tıklayınız gibi bir metin yer alıyor. Arkadaşınız o linke tıkladığında Google Plus’a giriş yapabilecek ve kayıt olabilecek.

13 yorum

 1. Davet edilmek isnenen kişinin email adresini direkt olarak “Add someone new” bölümüne yapıştırırsanız da davetiye gidiyor. Daha kısa bir yöntem 🙂

 2. …@gmail.com adresine google plus davetiyesi gönderirsen sevinirim….

 3. bir davette ben istesem yollarmısınız

 4. merhaba u..@in.com alabilir miyim? davet

 5. rica etsem bir davetiye gönderirmisiniz

 6. Mestan Han Ergenekon

  Merhaba banada davetiye yollarmısnız

  @hotmail.com

 7. CENTİLMEN beyler erkekler lütfen DAVETİYE gönderin banda
  @gmail.com

 8. herkese merhaba

  davetiye gönderebilirmisiniz?

  @gmail.com

  cok teşekkür ederim

 9. Google plus davetiye gönderme işlemine bir süredir izin vermiyor, ama yakında herkese açacak, plus.google.com web sitesinden sign in deyip, sonra keep me posted derseniz üyelik açılınca size haber gelir.

 10. selam, davetiye yollarsaniz sevinirim

 11. bır davetıye ıstıyorumm rıca etsemm..

 12. gönderirseniz sevinirim…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*