Facebooktan ve Twitterdan Para Kazanma Yolu Adype.com

adypeFacebook’tan nasıl para kazanılır, Twitter’dan para kazanma yollarını arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Facebook sayfanızın binlerce hayranı, Twitter hesabınızın binlerce takipçisi var diyelim. Bir şekilde Facebook ve Twitter hesaplarınızı nakit paraya çevirmek, Facebook’tan ve Twitter’dan para kazanmak istiyorsanız, sosyal medya hesaplarınızdan para kazanmanın yollarından birisi adype.com.

Adype Türkiye merkezli ve Türkçe servis sunan bir site. Reklamverenlerle Reklamalanları buluşturmayı hedefliyor internet üzerinde. İnternet siteleri için Türkiye’de birçok reklam networkü mevcut, ama buna sosyal medya yani Facebook ve Twitter’ı da dahil eden ilk reklam networkü.

Sistem henüz yeni, beta aşamasında da denilebilir. Ufak tefek aksaklıklarla karşılaşmak mümkün. Mesela hata mesajları ingilizce olarak gelebiliyor. Genel olarak sistem üzerinde fazla takılmazsak, iş modeli açısından oldukça iyi bir sistem.

Siteye üye olduktan sonra yayıncı olarak facebook ve twitter hesaplarınızı siteye tanıtıyorsunuz. Daha sonra her bir gönderi başına ne kadar para talep ettiğinizi belirtiyorsunuz. Sistemlerinde henüz herhangi bir reklam dönüyor mu, kimler ne kadar para kazandı gibi bilgilere henüz ulaşmak mümkün değil, eğer Adype’ı kullandı ve para kazandı iseniz bize bir geri bildirimde bulunursanız iyi olur. Biz de yazıda bir güncelleme yaparız.

Genel olarak Twitter’da 10 bin kadar takipçisi olan bir kullanıcı ücretli bir tweet başına ortalama 15 dolar civarı bir para talep etmekte. Facebook sayfalarında bu paylaşım ise birazcık daha yüksek bir miktarda.

Sistem başarılı olursa Facebook ve Twitter’dan para kazanmak özellikle saatlerini Facebook ve Twitter’da geçiren sosyal medya gençliği üzerinde olumlu etki yapacağı kaanatindeyim. Hadi hayırlısı bekleyip bu sistemin tutup tutmayacağını hep birlikte göreceğiz. Biz tanıtımını yaparak üzerimize düşeni yapmış bulunuyoruz. Özellikle Türk internet girişimlerini her zaman desteklemişizdir, ve başarılı olmalarını canı gönülden arzu etmekteyiz.

Bu Makalenin cevap verdiği sorular:

 • Facebooktan para kazanılır mı?
 • Twitterdan para kazanılır mı?
 • Facebooktan nasıl para kazanılır?
 • Twitterdan nasıl para kazanılır?
 • Facebook para kazanma yolları nelerdir?
 • Twitter para kazanma yolları nelerdir?
 • Facebook ile para kazanmak mümkün mü?

, diye soruyor olabilirsiniz, deneyin görün. Çok kolay olacağını sanmıyorum ama aylık

5 yorum

 1. internetten para kazanma

  teşekkür ederim

 2. İNTERNETTEN PARA KAZANMA YOLLARI BEDAVA

  Çok bilgilendirici güzel bir site.Değerli bilgiler için teşekkürler.

 3. anketten para kazanmak

  Paylasım için cok tesekkürler…

 4. Paylaşım için Teşekkürler

 5. facebooktan para kazanma yöntemleri

  facebooktan para kazanma yöntemleri arasında sayfa beğendirme arkadaş ekleme sahte face profillerinden sonra daha mantıklı ve doğru bir yöntem.paylaşım için teşekkürler

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*