Twitter Bloklama Nasıl Yapılır – Twitter’da Kullanıcı Bloklama Engelleme

twitter bloklamaTwitter’da bir kullanıcıdan size yönelik mesajları almamak, sizin hakkınızda bahsettiklerini görmemek için o kullanıcının Twitter adresini bloklayabilirsiniz, yani Twitter’ını engelleyebilirsiniz. Twitter’da kullanıcı engelleme ve bloklama yapmak oldukça kolaydır, aşağıda resimli olarak Twitter’da nasıl bloklama yapılacağından bahsedeceğiz. Bu blog yazımızda özetle Twitter bloklama ve engelleme nasıl yapılır onu bulacaksınız.

Twitter’da Kullanıcı Bloklama – Twitter’da Engelleme Nasıl Yapılır

Twitter’da yazdıklarını görmek istemediğiniz kişileri bloklamak ve sizin hakkınızda yazdıklarını engellemek için öncelikle Twitter hesabınıza giriş yapın. Twitter’ı Türkçe yapmayı ihmal etmeyin.

Twitter’a giriş yaptıktan sonra, engellemek ya da bloklamak istediğiniz kişinin sayfasına gidin. Bunu twitter.com/kisininadi şeklinde twitter linkiyle ya da kişiyi arayarak yapabilirsiniz. Daha sonra kişinin sayfasında, sağ üst tarafta yanında ok işareti olan bir buton göreceksiniz. O butona tıklayın, aşağı doğru açılır bir menü çıkacak. Orada, bu kişiyi engelle seçeneğini göreceksiniz. O linke tıkladıktan sonra engelleme tamam demektir. Aşağıdaki resimde nasıl bloklama yapacağınızı da görebilirsiniz.

twitter bloklama nasıl yapılır

2 yorum

  1. o bizi engellediği zaman beni görebiliyor ama ben onu göremiyorum.. ben onu nasıl engelliycem sayfasına giremiyorum şuan.?

  2. teşekkürler bilgi için:))

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*