Pixazza Nedir, Ödeme Nasıl Alınır – Sitenizdeki Resimlerden Para Kazanın

pixazzaPixazza nedir ve ödeme nasıl alınır ile ilgili konuyu paylaşacağız bugün sizlerle. Pixazza kısaca internet sitenizdeki resimlere reklam alabileceğiniz ve sitenizdeki resimlerden ek gelir elde edip para kazanabileceğiniz bir reklam networküdür.

Pixazza Nasıl Çalışır

Pixazza’ye öncelikle üye olmanız gerekiyor. Üye olurken internet sitenizin bazı şartları karşılaması lazım. Örneğin ayda en az 100 bin pageview ve sitenizin bol resimli bir site olması gibi.

Üye olduktan sonra size Pixazza bir kod veriyor, onu sitenize ekledikten sonra onay sürecine giriyorsunuz. Siteniz onaylandıktan sonra sitenizde yer alan resimlerde Pixazza reklamları çıkıyor ve ek gelir elde ediyorsunuz.

Pixazza Reklam Modelleri

Pixazza reklam modeli olarak resimlerinizin üzerine gelindiğinde internet sitenizde ya adsense reklamı gösteriliyor, ya da Pixazza reklamverenlerinin reklamları görünüyor.

Pixazza’dan para kazanabilmek için resimlerinizin üzerine gelindiğinde çıkan reklamların tıklanması gerekiyor. Tık başı belli bir ücret veriyor reklam networkü size.

pixazza resim reklamPixazza Ödeme

Pixazza ödemelerinizi belli bir limiti aştığınızda Paypal hesabınıza gönderiyor.

Not: Pixazza isim değiştirdi ve artık Luminate oldu.

3 yorum

  1. peki ödeme adresini nasıl değiştiriyoruz bulamadım kendi sitesinde.

  2. Pixazza ödemeleri belli bir limiti aştığınızda yapıyor demişsiniz. Bir kaç sitede de 10$ olduğunda paypal hesabınıza otomatik yapılıyor yazıyor ama benim hesabım 100 $ oldu hala bir ödeme alamadım. Acaba belli bir zaman periyodumu var adsense gibi? ya da ödeme almam için paypal hesabımı girmekten başka ne yapmam gerekiyor?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*