Facebook’da Sayfa Açma – Facebook Sayfa Nasıl Kurulur

Facebook’da sayfa açmak ya da sayfa kurmak istiyorsanız, bunu yapmak oldukça basit. Resimli anlatım ile size Facebook’da sayfa kurmayı adım adım gösterilecek. Siz de hayranı olduğunuz bir ünlüye fan club, sahibi olduğunuz internet sitesine bir sayfa, bir mekana ait sayfayı dakikalar içerisinde rahatlıkla açabilirsiniz. Facebookta sayfa açma ve kurma için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir.

 1. Facebook’a giriş yapın.
 2. Facebook sayfa açma adresi olan http://www.facebook.com/pages/create.php linkine tıklayın. Karşınıza aşağıdaki gibi facebook sayfa oluştur ekranı gelecek.
 3. facebook sayfa oluşturFacebookda açacağınız sayfanın ne sayfası olduğuna karar verin. Bir marka mı, bir işletme mi, bir hayran sayfası, bir ünlüye ait bir sayfa mı. Sonra ilgili resme tıklayın.
 4. Diyelim Eğlence sayfası açmak istediniz. Aşağıdaki resimdeki ekrandan bir kategori, mesela kitap, ve sayfanın adını seçin.facebook sayfa kur
 5. Facebook sayfa koşullarını kabul ediyorum’u da seçip, başla’ya basın.
 6. Karşınıza aşağıdaki gibi bir facebook sayfası çıkacak. Bu sizin açtığınız sayfa. facebook sayfa aç
 7. Facebook sayfa açma ve kurma işlemini tamamladınız. Şimdi sayfanıza bir görsel yükleye tıklayarak bir resim yükleyin. Bilgiler linkine tıklayarak sayfanızın bilgi ve özelliklerini girin.
 8. Sayfanızı beğenin. Siz beğenmezseniz kim beğenecek sayfanızı?
 9. Sayfanıza arkadaşlarınızı davet edin, diğer grup ve sayfalarda sayfanızın reklanını yapın.
 10. Duvar’a tıklayın ve oradaki yazma alanında sayfanızda paylaşmak istediğiniz birşeyi paylaşın. Sayfanız hayırlı olsun.Facebook Sayfasına Özel İsim Verme

Facebook sayfa linkinizi özelleştirmek istiyorsunz diyelim Facebook sayfa linkiniz facebook.com/pages/ sayfa adınız şeklinde olur ilk seferde. Direk facebook.com/sayfaadiniz şeklinde bir sayfa adı ve linki almak isterseniz, öncelikle sayfanızı beğenen en az 25 kişi bulmanız gerekiyor. 25 kişi bulduktan sonra, facebook.com/username linkini açın. Oradan sayfanıza kısa olarak istediğiniz ismi verebilirsiniz.

65 yorum

 1. salaklar her kim kurduysa eşoğlueşşek bebesi 😀

 2. eşek salak haklısın şebek :D☺

 3. Yasamın her turlu komedı trajedı korku ask gıbı cekımlerı ıcın burdayım

 4. açilimiyo açilmasiniistiyorum<3

 5. lan bu hangi muhammet

 6. bir şey anladımsa rap olam

 7. GERİZEK ALILAR BÖYLEŞEYMİ VAR

 8. ali63_6363@hotmail.com

  nasıl kurmay hayal didiyorum

 9. facebook’ta sayfa açmak paralı mı? bu konuda bilgisi olan var mı?

 10. İnşalah olur

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*