FishVille Hileleri ve Taktikleri

facebook fishville hileleri, fishville para hilesiFacebook FishVille, Zynga tarafından çıkarılan oyunların en popülerlerinden. FishVille oynayanlar, oyunun adından da anlaşılacağı gibi bir akvaryumun içinde balık besliyor, beslediği balıklarla sanal para kazanıyor ve kazandığı sanal paralarla akvaryumlarını süsleyebiliyorlar. Kullanıcıların en çok merak ettiği ise FishVille hilelerinin ne olduğu.

Aslında bu oyunun mantığı çok basit. Bir akvaryuma sahipsiniz ve akvaryumun limitine kadar balık doldurabiliyorsunuz. Balıklarınız büyüyüp satılacak seviyeye gelince de belli bir fiyat üzerinden satıyor ve yeni balıklar alıyorsunuz. Bu şekilde seviye (level) atlıyor ve level atladıkça da önceden göre imkanınız olmayan balık türleri ile tanışıyorsunuz.

Oyunda dikkat etmeniz gereken birkaç konu var. İlki hızlı seviye atlayabilmeniz açısından balıklarınızın ölmemesi gerektiği.

İkinci olarak ise, üzerinde “FAST” yazan balıkları almanızda fayda var, çünkü o balıklar daha hızlı büyüyorlar. Bu balıklar büyüdükçe elinizdeki balıkları satark elden çıkarmanız daha mantıklı olacaktır, böylece para kazanabileceksiniz. Balıklarınızı vakti gelince satın ki yeni balıklar alıp, akvaryumunuzu büyütebilesiniz.

Eğer çok vaktiniz yoksa birkaç günlük iyi para eden balıklar almanız sizin yararınıza olacaktır.

Unutmayın FishVille’de önemli olan para kazanmak değil level atlamaktır. Başta çok para kazanamasanız da level atladıkça zaman içinde düşük levellerde kazandığınızın kat kat fazlasını kazanacaksınız.

Arkadaşlarınızın akvaryumlarını 6-7 saatte bir ziyaret edin ve onların sandıklarına tıklayın. Bu şekilde, para geldikçe sayfayı yenileyin.

FishVille Para Hilesi

Hile olarak ise, Firefox kullanıcıları için bir eklentiyle gelen küçük bir açık var. Bu sayede, akvaryumun tabanına sürekli tıklayarak oradan sanal para çıkarabiliyorsunuz. Gelen para sadece 10 coin olsa da işe yarıyor. Bu taktik FishVille para hilesi olarak da bilinir.

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*