İkizler Burcu Cinsel Hayatı

ikizler-burcu-cinsel-hayatiİkizler burcu cinsel hayatında rahat durmayı beceremeyen, elbise değiştirir gibi eş değiştirebilen kişidir. Seksi entellektüel bir uğraş olarak görürler. Sakıncalı aşkların insanıdır. Ulaşılamaza ulaşmayı çok severler, ağacın en yükseğindeki meyveyi alıp bir ısırdıktan sonra atan yaramaz çocuk gibidir. Karşısındakinin ne hissettiğini çok kolay anlayabilmesi bazen incinmesine neden olur. Mantığıyla hareket eden kişiler olarak tek bir doğru olduğuna inanıp, insanların neden öyle davranmadığını anlayamazlar. Duygusallık ve romantizmden uzaktırlar.

Merkürün etkisinde ikizler burcu hız tutkunudur. Hızlu düşünür, hızlı konuşur, hızlı hareket eder, aşkı bile hızlıdır, başladığı gibi biter. Flörtü fazlasıyla sever. Sekste mucittir ve sıradışı fantazileri vardır. Partneri zeki, konuşmayı bilen, entellektüelite sahibi biri olmalıdır. Yatakta seksi fısıltılar, çirkin söyleşiler, akıl oyunları onu çıldırtır. Hafif temaslar, yumuşak sarılışlar, nazik öpücüklerden, yavaş hareketlerden hoşlanır. Ağır romantizmden, gereksiz duygusallıktan hoşlanmaz.


Yeniliklere açıktır ki buna yataktaki kişi sayısı da dahildir. Hava grubu bir burç olarak aklı da bir karış havada olan ikizler el, kol ve ayaklarından tutulup yere indirilmekten hoşlanmazlar. Kamasutranın yeni cildini yazacak burçtur. Sıvışma ustası ikizler burcu erkeği sıkıldığında ya da davetkar bir yüz gördüğünde yeni bir yolculuğa çıkabilir. Asla arkaya bakmaz. Eğer genç yaşta evlendiyse, boşanma çok uzakta olmayabilir. Böyle bir durumda eşyalar onun için problem olmaz, sadece kitaplarını bırakmak istemeyecektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*