Koç Burcu Cinsel Hayatı

koc-burcu-cinsel-hayatiKoç burcu cinsel hayatı ihtiras ve  coşku doludur. İlk hareketi karşıdan beklemez, istediği kesin ve kısa yoldan net bir sekstir, ve genellikle istediğini elde eder. Koç burcu açgözlü, bencil, kendine güvenen yanıyla ihtirası ve pozitif enerjisiyle hayır cevabını nadiren alır. Seks fazlasıyla aşkın önüne geçebilir. Dolaysız ve doğrudan hedefe yönelen sabırsız koç burcu acaba gerçek seksi yaşayabilecek mi? Bu ancak bedeninin ihtiyaçlarına ve zevklerine kulak vermeyi öğrenip ve bu bilgiyi partneriyle paylaştığında olacaktır. Kısacası ön sevişme önemlidir, hem de çok önemli.

Yönlendirici Mars gibi savaşlardan galip çıkmayı bilen koç burcu kovalamanın heyecanından zevk alır, ama elde etme uzadıkça, direniş onu öfkelendirir ve bu öfke yeni kovalamacaların habercisidir. Kısa bir elvedanın ardından yeni denizlere yelken açılır. Hayatın her alanında olduğu gibi yatakta da patron olmayı isteyecektir. Tek gecelik ilişkileri ve flörtü seven yapısıyla sorumluluktan kaçmayı iyi bilir. Ateş grubunun burcu olarak ateşli tartışmalarda göze batan koç grubu özür dilemenin bir diğer yolu olarak ateşli seksi görebilirler.

Koç burcu vücutta başı temsil eder, bu nedenle koç burcu baş ve enselerinin okşanmalarından hoşlanırlar. Yönetici yapılarıyla üstte olmayı severler. Anı yaşamayı seven bir burç olarak yatakta geçen zaman, gündelik yaşam sıkıntılarından çok bağımsız ve mutlu olabilir. Süprizleri sever, yeni bir iç çamaşır ya da bir yenilik hoşuna gidecektir.

Yer konusuna gelince ister şömine önündeki ayı postu ister araba koltuğu isterse kuş tüyü yatak olsun farketmez. Koç burcu için önemli olan kitabın kabı değil içeriğidir. Yatak odasına geçmeyi beklemeyecek kadar sabırsız olabilir. Bazen bir asansör bazen lavabo bazen de mutfak masası ideal bir yer olabilir. Olaya doğrudan girebilen koç burcu için gündüz veya bol ışık problem değildir. Sonuca geç ulaşmaları ve hızlı yenileme güçleri ile seks merkezli ilişkilerde tercih edilebilen koç burcundan romantizm arayanların uzak durması gerekmektedir.

4 yorum

  1. bence koç burcunu abartmışsınız, boğa koçu ezer geçer

  2. Koç burcuyum, ama bu özelliklerin hiçbiri bende yok, yenileme gücüm o kadar da yok

  3. koc erkeği olarak yukarıda yazılanların hepsinin doğru olduğunu hatırlartırım, 27 im ve 60 yaşıma da gelsem kaldırıcı azdırıcı sertleştirici kullanmıycama eminim, çatlayın da patlayın, mars gezegenine teşekkürü bir borç bilirim. Üzerinde medeniyet kurulmasına asla izin verme hep böyle kal.

  4. koç erkeği olarak 27 sindeyim 60’ında da olsam … sertleştirici kullanmıyacağım diyen gence hak veriyorum.. 60’a merdüven dayamış biri olarak. haklısın evlat derim… koç erkeği böyledir.. hızına yetişilebilirse…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*