Boğa Burcu Cinsel Hayatı

boga-burcu-cinsel-hayatiBoğa burcu cinsel hayatı tutku ve ihtiras doludur. Hedefini arzularken, onun da kendisini arzulamasını önemser. Bir boğa kızdırılıncaya kadar ne kadar sakinse boğa burcu da öyle sakindir, fakat kızıp harekete geçti mi sonuna kadar götürmeden bırakmaz, bırakamaz. Seks hayatında sadakate önem verir, romantizmle başlayan uzun bir birlikteliğin ardından tutkulu bir yatak odası müdavimi oluverir. Reddedilme onu çok kırar. Bedenine hakim bir burç olarak boğa burcu dokunuşun hakkını verebilecek potansiyeldedir, fakat çekingenliğini atmasına fırsat vermek gerekir. Yöneticisi şehvetli Venüs olan boğa burcu saten ve ipeğin dokunuşundan hoşlanır.

Partnerlerinde şirin bir yüz ve sempati, fiziksel çekiciliğin önünde gelir. Tek gecelik aşkların insanı olmayan boğa o özel geceyi planlar da planlar. Baştan çıkarma taktiği yavaş,duygusal, inatçı ve katıdır. Kolay pes etmez. Tahmin edilebilen uzun önoyunları vardır. Partneriyle uyum sağlayabildiyse kalıcı kuvvetiyle partnerine değerini hissettirecektir.

Kendini aşka adayan boğa burcu ilk ve son kez aşık olur, ilk sevdiğini hiçbir zaman unutmaz. Kıskançlık kelimesinin vücut bulmuş halidirler. Ama buna hakları da vardır, çünkü eşlerine tam bir sadakatle bağlıdırlar. Eşleriyle tam bir bütün olurlar, hayatlarının her alanında eşlerine karışırlar, kişisel özgürlük gibi kavramlar onlar için anlamsızdır. Bu akrep, başak gibi burçlar için takdir edilesi olsa da ikizler, koç, aslan gibi özgürlüğüne düşkün burçlar tarafından anlaşılmaz ve kabul edilemez karşılanır.

Yatakta yönlenirmekten çok yönlendirilmeye açıktır. Boğalar için dudak ve boyun bölgesi önemlidir. Öpüşmenin 20 çeşitini bilirler. Dokunuş ve hissedişi önemserler. Yavaşlık ve duygusal sevgi sözleri olayı tutkulu bir hale getirebilir. Ortamın romantizmini arttıracak loş bir aydınlatma ve şuh bir koku önemli olabilir. Onu cinsellikten soğutacak şiddet, hız ve sadece istediğini elde etme dürtüsünden uzak durmakta fayda var. Değişikliğe çok açık olmayan boğa burcu yeni bir pozisyonu ya da bir çılgınlığı kabul etmekte zorlanır.

Uyarılması geç, düşüşü daha da geç olan boğa burcu yer olarak büyük bir yatak veya yumuşak bir kanepeyi tercih edebilir fakat hoş koku da en az yer kadar önemlidir. Affedici boğa burcu boşanmayı hiçbir zaman çare olarak görmez, ta ki aldatılasıya kadar. Aldatıldı mı kırmızı görmüş demektir, kaçmanızda fayda var.

Bir yorum

  1. bende bir boğa burcu olarak fazlam var eksiğim yok hamdolsun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*