UGG Erkek Bot ve Terlikleri

ugg erkek botUGG markası ve ürünlerini, özellikle kadınların giydiği burnu ördek kafasına benzeyen, pofuduk görüntüsüyle elbet görmüşsünüzdür ( ugg nedir ). Belki de görmekten gına gelmiştir, kim bilir? Son zamanlarda özellikle üniversiteli genç kızlar arasında oldukça yaygın olarak kullanılan bir Avustralya’lı bir ayakkabı markası UGG.

UGG genelde kadınlar için ayakkabı, bot ve terlik üretmekle birlikte, erkeklere yönelik ayakkabılar da üretmekte. Türkiye’de pek rağbet görmese de, yurt dışında UGG giyen erkek modellerine rastlamak mümkün.

UGG’nin klasik ve en rağbet gören modelleri herne kadar genç kızlar arasında oldukça sık kullanılsa da, erkeklere pek de uyacağını düşünmüyorum. Evet rahat ve konforlu, ama ayağı terletiyor. Zaten ayak kokusu sorunu yaşayabilen erkekler, bir de sırf UGG giyeyim düşüncesiyle daha fazla sıkıntıya girmezler. Kadınlardaki gibi estetik ve görüntü, erkeklerde konforun önüne geçemedi henüz. Türkiye’ye henüz pek UGG erkek modelleri gelmemiş olmasından da kaynaklanıyor olabilir henüz UGG giyen erkeklerin İstanbul İstiklal Caddesi ya da Ankara Tunalı Hilmi’de boy göstermiyor olmaları. Kim bilir, belki bir gün erkeklerde de, aşağıdaki UGG modellerini sokaklarda görmeye başlarız.

UGG Erkek Ayakkabı Resimleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*