Koç Burcu Erkeği

koç burcuAtak, sabırsız, sert görünümünüzün altında sevecen, iyilik dolu yüreğiniz vardır. Sizin için bir şey ya vardır ya da yoktur. Hiçbir şeyin orta noktasının varlığına inanmazsınız. Açık ve net görüşleriniz vardır. Özgürlüğünüze düşkün olduğunuz için asla sıkılmaya gelmezsiniz. Serbest ve rahatça hareket edebileceğiniz işlerde başarılı olursunuz. Sevmediğiniz işlerde ve mutsuz olduğunuz ortamlarda kalamadığınız için fazla iş değiştirebilirsiniz. Hoşlandığınız her şey için kolay para harcar, savurganca davranırsınız. İşinizden başka hobilerle de uğraşır, spor dallarındaysa çok başarılı olursunuz.

Koç burcu erkeği ve aşk: Enerjik, öfkeli, haşin olmanıza rağmen aşk konusunda sevecensiniz. Sevgiye önem verir, devamlı yenilik ve heyecan peşinde koşarsınız. Tutkulu aşıksınız ama hevesiniz çabuk geçer. Mars’ın verdiği erkeksi görünüm ve çekiciliğiniz sayesinde beğendiğiniz kadını kolayca elde edersiniz. Aslında yaşadığınız aşk değil, şiddetli beğeniyle karışık arzudur. Sizde ele geçirme duygusu hakimdir. Elde ettikten bir süre sonra hevesiniz geçecek, belki de pişman olacaksınız. Sevdiğiniz kadını kıskanacaksınız, aşkınız söndüğündeyse kıskançlık duygunuz da yok olacaktır. Tam anlamıyla gerçekten severseniz, daha doğrusu sevgi ve beğeninizi daima kazanacak bir kadın bulursanız çok değişecek, sevdiğiniz bu kadın için her şeyinizi verecek, onu mutlu etmeye çalışacaksınız. Yine de bu ilişkide kıskançlık nedeniyle tartışmalar eksik olmayacaktır.

Koç erkeğiyle ilişkinizi devam ettirmek istiyorsanız: Koç burcu erkeğiyle evliyseniz, daima bakımlı, çekici ve etkileyici olmak zorundasınız. Koç erkeği daima yenilik peşinde koşan, hovarda yapıya sahiptir elde tutulması zor bir erkektir. Bu erkek sevdiği kadının kendisine bağlı olmasından büyük zevk duyacaktır. Ama yine de kafanızı kullanarak onu birazcık kıskandırmanızda fayda vardır. Koç erkeğini en çok tahrik eden durum, ona ihtiyacınız olduğunu hissettirmenizdir. Düşünce bakımından ona uymalı, özgürlüğünü de kısıtlamaya kalkmamalısınız. Kısıtlandığını hissettiğinde sıkılacak ve uzaklaşacaktır. Onu özgür bırakmalı ama ona sezdirmeden kontrolünü de elinizde tutmalısınız.

 

Astrolojide Burçlar ve İlişkiler, Filiz Mete, Nokta Kitap

2 yorum

  1. Tam bir aşk tutkunu olan Koç erkeği, aslında iyi bir koca adayı olabilir. Özellikle evine ve ailesine oldukça fazla düşkün olan koç erkekleri bence cazip. Kızlara duyurulur 🙂

  2. bence uzağına yakınına yaklaşmayın derim ben.. (tecrübe).. başta etkilenip sonradan pişmanlık yaşarsınız

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*