Boğa Burcu Erkeği

Boğa burcuGüvenilir , sabırlı sakin oluşunuz ve kararlı davranışlarınızla aranılan birisiniz. Soğuk görünüşünüzün altında koruyucu ve sevecen bir yürek taşırsınız. İlişkilerinizde ölçülü davranır, herkesle hemen samimi olmazsınız. Böyle davranarak kendinizi koruduğunuza inanırsınız. Kendi işinizin patronu olmayı ister, işinize önem verir ve çok çalışırsınız. Tutumlu ve tutucu olmanıza karşın kendi zevkleriniz söz konusu olunca istediğiniz harcamayı yaparsınız.

Boğa burcu erkeği ve aşk: Katı, soğuk dış görününüşünüze rağmen aşk konusunda duygulu, koruyucu, sevecen ve romantiksiniz. Sevgiye önem verir, kalıcı ilişkiler istersiniz. Aradığınız aşkı bulduğunuzda mutlu olur, eşinize sadık kalırsınız. Aksi takdirde gerçek aşkı ve mutluluğu arar durursunuz. Venüs’ün verdiği güzel duygular sayesinde karşınızdaki kadını mutlu etmesini bilirsiniz. Sevdiğiniz kadına, hoşuna gidecek hediyeler, çiçekler, pahalı geziler, paranın satın alabileceği her şeyi kalbinizi de katarak verirsiniz. Cinsellik sizin için önemlidir ama güzelliğe de önem verirsiniz. Sevdiğiniz kadını sahiplenir ve sadece size ait olmasını istersiniz. Kafanızda tek bir eş ve mutlu bir yuva hayali vardır.

Boğa erkeğiyle ilişkinizi devam ettirmek istiyorsanız: Boğa burcu erkeğiyle evliyseniz, onu sevip yüceltmeli ve güvenini kazanmalısınız Maddiyata önem verdiği için, onunla öaddi çıkarlar nedeniyle evlendiğiniz izlenimini bırakmamalısınız. O daima etrafında güven duyduğu birini arar. Güzelliklere düşkün olduğu için daima bakımlı olmak zorundasınız. Boğa erkeği mutluluğu yuvasında arayan birisidir. Bu erkek sevdiği kadının  kendisine bağlı olmasından büyük güven duyacak, aksi bir durumda kıskanacak ve uzaklaşacaktır. Onu kaybetmek istemiyorsanız asla güvenini sarsmamalısınız. Boğa erkeğini en çok tahrik eden şeyler,  güzel hazırlanmış bir akşam yemeği, hafif müzik, loş ışıklar ve ipek-saten göz alıcı giysilerdir. Onunla kısık sesle konuşmalısınız.

 

Astrolojide Burçlar ve İlişkiler, Filiz Mete, Nokta Kitap

Bir yorum

  1. Ben boğa burcuyum, bu özelliklerin hepsi bende de var. Çok şanslıyım

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*