Dexatrim Max Zayıflama Hapı Güvenli Midir

Dexatrim Max, zayıflama haplarından birtanesidir. Diyete alternatif bir zayıflama hapı değildir, yani sadece dexatrim kullanarak kilo vermeyi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Aslında tüm zayıflama haplarında durum böyledir, diyet ve spor yapmadan zayıflamak mümkün değildir, zayıflansa dahi sağlığa zarar verir.

Burada şu soru akla geliyor doğal olarak, madem diyet ve spor yapıyorum, zayıflama haplarına neden ihtiyacım var? Aslında ihtiyacınız yok, doğal olmayan yöntemlerle zayıflamaya çalışmanın sağlığa zarar verme riski her zaman mevcuttur.

Dexatrim Max Energy ya da kısaca Dexatrim zayıflama hapının içeriğinde, kafein, kakao, yeşil çay, b vitamin kompleksi, ve bir bitki türü olan ginseng mevcuttur. Dexatrim kullanırken mutlaka kutusunda yazan kullanım önerilerine dikkat edilmesi gerekir. Söylenenden yüksek dozlarda kullanmak sağlığa kesinlikle zarar verir. Bir diğer özelliği de, birkaç yıl öncesine kadar Dexatrim’in içeriğinde sağlığa zararlı ve hatta felçe bile yol açabilecek maddeler vardı. Bu maddeler son yıllarda hapın içeriğinden kaldırıldı, bu nedenle mutlaka üretim tarihi yeni olan bir kutu satın almak gerekiyor.

Dexatrim içeriğindeki kafein nedeniyle kalp çarpıntısı ve huzursuzluğa yol açabilir, ama buna alternatif kafeinsiz türü de satılmaktadır.

Dexatrim güvenli olup olmadığı ya da gerçekten zayıflama konusunda ne kadar etkiye sahip olduğu, sağlığa faydaları ve zararları konusunda yeterince araştırma mevcut değildir. Diyet destekleyici ürün ya da zayıflama hapı olarak lanse edilen bu haplar, Amerikan yiyecek ve ilaç yönetimi (FDA) tarafından onaylanmamışlardır. Bu nedenle kişi Dexatrim kullanırken riskleri kendi almaktadır, devlet riskleri konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Doktorlar da bu tür ilaçları pek tavsiye etmemektedir.

Sonuç olarak Dexatrim kullanarak zayıflayabilirsiniz, ama yanında diyet ve spor da yapmanız gerekmektedir. Ama en sağlıklısı, sağlıklı gıdalarla beslenip, düzenli spor yaparak zayıflayıp, bu tür hapları kullanmamaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*