Haftanın Faydalı ve Takip Edilesi İnternet Siteleri

Bundan sonra her hafta, o haftanın takip edilmesinde fayda olan, işe yarar internet sitelerini paylaşıyor olacağız. Faydalı bilgiler, hayatı kolaylaştıracak detayların olması noktasında, paylaştığımız internet sitelerini sizler için özenle seçiyor olacağız. Eğer sizin de site öneriniz var ise, iletişim sayfamızdaki e-posta adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Sosyal medyada yer alan haberlerin, interaktif sözlüklerde sık sık konuşulan konuların derlendiği, değerlendirildiği, sosyal medya ile ilgili haberler ve diğer hemen her alanda bilgi içeren kollektif bir blog platformu.

Sinema.com, vizyondaki filmler ile ilgili bilgilerin bulunduğu, film fragmanlarının izlenebildiği, filmler ve diziler hakkında yorumlar yapılan Türkiye’nin ilk sinema portallerinde birisidir. Sinema ve dizi tutkunlarının takip etmesinde fayda olacağı sitelerden biridir.

Sinema.com’un ayrıca

http://haber.sinema.com/ ve

http://genc.sinema.com/ – Eski adıyla blog.wolkanca (blog.wolkanca bu alan adından yayın yapmakta)

adında iki adet bloğu da mevcuttur. Sinema.com blogları da özgün içerik noktasında ilgiyle takip edilecek bloglardandırlar.

Axess.im ile saniyeler içerisinde internet web sayfası yapabilmek mümkündür. Kullan at internet sayfası hizmeti olarak da geçen axess.im’de, anlık ihtiyaçlarınıza göre internet sayfaları oluşturabilir, sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz. Aslında bir internet sayfası hangi amaçla kullanılabilirse, axess.im de genel olarak o amaçla kullanılabilir.

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*