Hollywood Ünlülerinin Diyeti ve Hızlı Zayıflama Sırları

hollywood diyetiHollywood yıldızları nasıl bu kadar zayıf ve ince, ve formlarını uzun süre saklayabiliyorlar? İşte Hollywood Starlarının başarılı diyetleri, ve hızlı zayıflama sırları.

Ashley Judd’un Güzellik ve Zayıflama Sırları

İki kez Amerika’nın en ünlü magazin dergisi People’da en güzel kadın seçilen Ashley Judd, güzelliğini ve fit görünümünü korumak için üzerinde sosyal baskı hissetmiyor değil. Özellikle karın bölgesinin güzelliği ve karın yağlarını yakmaya yönelik özel olarak ilgilenen güzel yıldız, her sabah uyandığında mutlaka mekik hareketleri yaptığını söylüyor.

Ashley Judd formda kalmak için neler yiyor

Judd’un güzellik sırrı aslında yediklerinde saklı. Mutlaka oda sıcaklığında su içiyor, çünkü soğuk su içmenin sindirimi zorlaştırdığını düşünüyor. Yağlı sütten ve genel olarak sütten kaçınıyor, süt içmiyor. Yağsız süt içiyor içerse de. Limonlu sıcak su içiyor sık sık. Yemeklerden sonra iyi hissetmek için dua ediyor. Buğday çim’i suyu, herne kadar tadı kötü olsa da, içiyor.

Ashley Judd’un zayıflamak için yaptığı sporlar

Ashley Judd arabaya binmeyi çok sevse de, spor yapmayı ihmal etmiyor. Hobi olarak dağa tırmanıyor, bisiklet sürüyor ve koşuyor. Kayak ve yoga yapıyor.

Ashley Judd çok istediği takdirde nadiren de olsa istedikleri yiyeceklerden istediği kadar yediğini ifade ediyor. Özellikle ızgara ete bayıldığını ifade ediyor.

Drew Barrymore’un Güzellik ve Zayıflama Sırları

Drew Barrymore’un zayıflama konusundaki motivasyonu

Her zaman kadınsı ve sempatik hatları ve yuvarlak minyon suratıyla anımsanmıştır Drew Barrymore.  Drew çocukluğundan beri ünlü biri olduğu için, aldığı ya da verdiği her bir kilo magazin basınının gözlerinden kaçmadı doğal olarak. Bu nedenle Drew kendi sağlığı ve kilosuna özel bir özen göstermek zorunda hissetti hep kendisini. Sık sık kilo değişimi de yaşayan ünlü yıldız, Charlie’nin Melekleri’nde oynarken atletik ve hareketli, Never Been Kissed (hiç öpülmemiş)’te oynarken de güzel ve seksi olmayı başarabiliyor.

Drew Barrymore Diyet Yaparken Neler Yiyor

Hayatının çoğunda vejeteryan idi Drew. Ama son zamanlarda tekrardan et yemeye başladı, bunun sebebi olarak da eti sevdiğini
gösterdi. Özellikle içeceklerine dikkat eden ünlü yıldız, düşük kalorili diyet ve light içecekler tüketmeye özen gösteriyor.

Drew Barrymore’un yaptığı sporlar

Barrymore’a aslında oynadığı oyunlar için yaptığı hareketler yetiyor. Charlie’nin Melekleri filmi için uzun süre
karate eğitimi aldı ve karate yaptı mesela kendisi. Özellikle spor salonlarına gitmeyi sevmiyor. Yaşarken spor yapmayı, hayatın
içinde hareket etmeyi tercih ediyor. Fırsat buldukça gideceği yerlere yürüyor, dans ediyor, mini golf oynuyor, asansör ya da
yürüyen merdiven kullanmıyor.

Catherine Zeta-Jones

İlk hamileliğinde 20 den fazla kilo almasına rağmen, kısa bir sürede bu kiloları vermeyi başarmıştır kendisi.

Neler yiyor ve yemiyor

Atkins diyeti’nin sıkı bir takipçisidir kendisi. Özellikle yemek yerken yemekleri kendi önündeki porsiyona alıyor,
ve porsiyona aldığı yemekten fazlasını asla yemiyor. Yani çok iyi bir porsiyon kontrolcüsü kendisi.
Uyku ve bol su içme konusunda oldukça hassas davranıyor.

Yaptığı sporlar

Favori sporu, eskrim.

Zayıflama ile ilgili sözü

İlk çocuğuma hamile kaldığımda 80 kiloyu aşmıştım. Zayıflamak biraz zaman alıyor, ama verdiği haz bambaşka.

Renée Zellweger

Bridget Jones Günlüğü’nde oynarken aldığı 20 kilo ile ilgili kendisi hakkında mutlaka magazin basınından birşeyler duymuşsunuzdur.

Nasıl Zayıflıyor

Düşük karbonhidratlı yiyecekleri tercih ediyor. Sigara, alkol, yaplı yiyeceklere hayır, günde 8 saat uyumaya evet diyor.

Nasıl Spor Yapıyor

Düzenli olarak yürüyüş yapıyor ve spor salonuna gidiyor.

Zayıflama ile ilgili özlü sözü

Kendisi dans ederken “Yüksek topuk kaslarımın kullanana kadar farkında bile değildim” diyor.

Alicia Silverstone

Alicia’nın kariyeri çocuk model olarak başladı ve oradan seksiliğe doğru kariyer çizgisi yol aldı. Basının kendisine yakıştırdığı seksilik imajını korumak amacıyla her zaman diyet ve spor konusunda hassas oldu.

Yediklerine nasıl dikkat ediyor

21 yaşından beri kendisi adanmış bir vejeteryan. Hayvan eti yemiyor ama süt, yumurta gibi hayvansal ürünler yiyor. Aşırı vejeteryan dönemlerinde hayvansal ürünleri de yemediği oluyor. Zayıflığının sırrını bitkisel yemeklere borçlu olduğunu ifade ediyor.

Yaptığı Spor Hareketleri

Hayvan hakları için mücadele ediyor, yürüyüşlere, gösterilere ve eylemlere katılıyor. Zaten kendisi asıl
bu nedenle vejeteryanlığı tercih ediyor. Hayvan hakları için mücadele ederken de, doğal olarak spor yaptığını ve kalori harcadığını
ifade ediyor.

Janeane Garofalo

Neden zayıf ve formda kalmak istiyor

Hollywood’da daha çok rol alabilmek için diyet yapıyor. Şişman ve kilolu birinin rol alması oldukça zor diyor kendisi.

Neler Yiyor

Ara ara zayıflama hapları kullandığı oluyor. Diyet kola ve light içecekleri tercih ediyor. Kafeinli içecekleri çok tüketiyor, kahve gibi mesela, bunların sağlığa zararlı olduğunu biliyor ama metabolizmayı hızlandırdığını düşünüyor. Çay ve kahveyi şekersiz içmeyi tercih ediyor.

Hangi sporları yapıyor

Spor salonunda spor yapmayı sevmemesine rağmen kilo aldığı dönemlerinde spor salonuna gidiyor düzenli olarak. Sonra kilo verince spor salonuna gitmeyi tekrar bırakıyor.

Sağlıkla İlgili Diğer İlginizi Çekebilecek Yazılar:

http://www.prohayat.com/category/saglik/

Bir yorum

  1. hollywood starlarının zayıflama sırları türk insanının yapısına uyar mı peki?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*