Facebook’tan Nasıl Para Kazanılır

Türkiye’de internet ve Facebook kullanımı oldukça yüksek oranda. Milyonlarca genç günün birçok saatini Facebook’ta geçirmekte. Peki Facebook’ta geçirilen zamanları paraya dönüştürme, Facebook’tan para kazanma yolları var mı? Evet var.

Facebook’un yeni yaptığı bir duyuruya göre, artık Facebook’ta yer alan video reklamları izleyenler, izleme başına 15 kuruş kazanacaklar. Kazandıkları paralar, Facebook Kredilerine eklenecek ve bu Facebook Kredilerini yine Facebook sistemi içerisinde oyunlarda ek silah almak ya da Poker’de çip almak gibi kullanılabilecek.

Facebook kullanarak para kazanmanın bir diğer yolu ise, mylikes.com adlı internet sitesine üye olmak. Mylikes.com’un üyelerine gönderdiği reklam linklerini facebook profillerinden paylaşarak arkadaşlarınızın yaptığı tıklama başına kazanç sağlayabilmek de mümkün.

Bunların dışında, Facebook’ta sahip olunan üye sayısı yüksek grup ya da sayfalar aracılığıyla para kazanmak da mümkün, birçok grup ya da sayfa yöneticine reklam ajanslarından reklam yapma konusunda teklifler gelebiliyor. Bu nedenle popüler bir grup ya da Facebook sayfasına sahip olmak da, gelir sağlamanın bir diğer yolu.

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*