Mükemmel İnternet Alan Adları (Domain) Bulmanın Yolu

İnternet alan adı nasıl bulunur, orjinal ve hedefinize yönelik domain ismi nasıl ve nereden bulunabilir, domain bulma yöntemleri nelerdir? İnternette, eğer almak istediğiniz alan adı doluysa size istediğiniz alan adını bulmak için yardımcı olan pek çok site var. Panabee, isteyebileceğiniz alan adı için bir beyin fırtınası süreci işleterek size ilginç seçenekler sunabiliyor. Panabee, almak istediğiniz alan adı için günümüzde artık standart haline gelmiş fonetik değişikliklere ek olarak, Facebook, Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde ve Wikipedia gibi kaynaklarda kullanılan benzer ifadeleri harmanlayarak orjinal öneriler sunuyor.

alan adı domain bulma yöntemleriSite şu an daha çok İngilizce isimler üzerinden uygun alan adları türetilmesine yardımcı olsa da yakın gelecekte uygun Türkçe alan adı öneriler de bulmam mümkün olabilecek. Son olarak, Panabee’de uygun alan adını bulmak biraz zaman alabilyor ama açıkçası göstermiş olduğunuz çabaya değiyor (ya da değmiyor?).

Bir yorum

  1. 2012 yılında kurulan LFP Teknik, uzman ve dinamik kadrosuyla Türkiye’ nin önde gelen yazıcı sarf malzemeleri firmaları arasında yer almakta ve bu sektörde ulusal lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

    LFP Teknik, dünya standartlarındaki teknoloji ürünlerini alanında uzman ve kabul görmüş yurtiçi ve yurtdışı firmalardan tedarik ederek aktif satış temsilcileri ve http://www.dolabilen.com sanal mağazası üzerinden müşterilerine kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlar ile sunmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Belirtilen yerler zorunludur *

*